ناب توکلی / درباره ما

زیتون و فرآورده های آن امروزه نقش بسیار مهمی در تغذیه و تامین مواد غذایی مردم دنیا ایفا می کند. مهمترین فرآورده های تامین شده از زیتون از لحاظ تنوع در شکل، ارزش تغذیه ای و روش مصرف، روغن زیتون می باشد. در سال 1375 و اندکی پس از تحولات تکنولوژی صورت گرفته در جهان در راستای تولید بهداشتی و تغذیه ای زیتون در مقیاس انبوه، کارخانه تولیدی ناب توکلی با هدف تهیه غذای سالم و کافی اقدام به خریداری و تاسیس پیشرفته ترین ماشین آلات و فن آوری روز دنیا نمودند. این ماشین آلات قادر بودند کیفیت برتر روغن زیتون و زیتون را به صورت پیوسته همراه با استانداردهای ملی و بین المللی تولید و بسته بندی نمایند. کارخانه ناب توکلی در شهرستان رودبار قلب زیتون ایران واقع شده است. مساحت کارخانه بالغ بر 15000 متر مربع شامل سالنهای تولیدی انبار محصول، ملزومات و مواد اولیه، فضای اداری، تاسیسات و آبرسانی و تغذیه آب می باشد. سالنهای شماره 1 و 2 تولید روغن زیتون شامل 3 خط پیوسته و کاملا مستقل تولید و انواع روغن زیتون (خام و تصفیه شده) می باشد و فضای کافی نیز برای طرح های توسعه آینده در نظر گرفته شده است.

کارخانه تولیدی ناب توکلی با راه اندازی همزمان 3 خط تولید انواع محصولات و فراهم آوری شرایط مطلوبی همچون سالن های بزرگ منطبق با استانداردهای جهانی، امکانات و تاسیسات حرارتی و برودتی، سیستم های پیشرفته تصفیه آب و فاضلاب و سیستم کامپیوتری و مدرن نگهداری فرآوری و اختلاط مواد اولیه توانست محصولات متنوع خود را در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد. محصول این شرکت در مهرماه 1377 با تنوعی بالغ بر 15 محصول (زیتون - روغن زیتون - صابون زیتون) و به صورت انبوه در کلیه نقاط کشور توزیع و در اختیار مصرف کنندگان قرار گرفت. کیفیت منحصر بفرد محصولات، ارزش تغذیه ای بالا، بسته بندی زیبا و جذاب باعث شد تا محصولات ناب توکلی منطبق با اکثریت سلیقه ها و ذائقه ها قرار گرفته و اقبال عمومی را به همراه داشته باشد. پس از تکمیل ظرفیت خطوط کارخانه تولیدی ناب توکلی در قالب طرحی جامع و از قبل برنامه ریزی شده طرح های تحقیقاتی و توسعه ای خود را بصورت افزایش همزمان ظرفیت و تنوع محصولات در پیش گرفت. بطوریکه هم اکنون این شرکت قادر است بیش از 700 تن محصولات خود را به بازار ارائه نماید.

تولید انبوه با بهترین کیفیت و ارزش تغدیه ای بالا همواره سیاسیت راهبردی کارخانه ناب توکلی بوده است. با توجه به اینکه بیش از صدهای شرکت در اقصی نقاط جهان به کار ساخت خطوط تولید روغن زیتون و زیتون اشتغال دارند شرکت های صاحب نام در امر تولید خطوط زیتون انتخاب گردید. به منظور رعایت کیفیت لازم و برخورداری از ارزش های غذایی مورد نیاز، آزمایشگاه کارخانه ناب توکلی شامل تمامی تجهیزات لازم برای آنالیز شیمیایی و میکروبیولوژیک محصولات برای اجرای سیستم کنترل کیفیت با بالاترین استانداردها می باشد. واحد تحقیقات و توسعه کارخانه ناب توکلی علاوه بر انجام تحقیقات مورد نیاز صنف تولید زیتون به عنوان پلی بین واحدهای صنعتی و بخش های تحقیقاتی در ایران عمل می نماید. فعالیت ها، ایجاد نوآوری تکنولوژیکی، تولید و عرضه محصولات جدید و در نتیجه ارائه خدمات علمی و تخصصی به سایر واحدهای دست اندرکار تولید، گامی مهم در راستای اهداف عالیه کارخانه ناب توکلی را دربردارد.

لازم به یادآوری است که روغن زیتون ناب توکلی از سالهای خیلی دور یعنی از سال 1320 به صورت سنتی بسته بندی و عرضه می گردید و همواره یکی از خوش نام ترین و مطمئن ترین و خالص ترین روغن زیتون در سطح کشور مطرح بوده است.


صفحه اصلی | محصولات | اخبار | نظرسنجی | دانستنیها | درباره ما | تماس با ما

تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به کارخانه «ناب توکلی» می باشد